Par Mums |

Veikals
Radošā telpa „Ideju bode” tika izveidota ar mērķi atbalstīt un palīdzēt Liepājas un Kurzemes novada māksliniekiem, dizaineriem un amatniekiem realizēt viņu darbus. Tie ir ar rokām darināti trauki, aksesuāri, lampas, rotas, ādas un tekstila izstrādājumi, mēbeles, apģērbs, gleznas. „Ideju bode” aicina atbalstīt māksliniekus un amatniekus, iegādājoties viņu preces un dodot iespēju no ietirgotajiem līdzekļiem viņiem turpināt savu attīstību un izglītošanos.
Interneta tirdzniecība
Visas preces piegādājam uz jebkuru adresi. Pasta izdevumus sedz pircējs. Pirms preces nosūtīšanas mēs sagatavojam rēķinu, kad tas tiek apmaksāts, mēs nosūtām preci.
Veselīgas ēdināšanas kafejnīca
2016. gada maijā darbu sākusi arī veselīgas ēšanas virtuve, kurā maltīte tiek gatavota no ekoloģiskiem produktiem, no Kurzemes zemnieku saimniecībās audzētiem produktiem. Mēs neizmantojam ģenētiski modificētas izejvielas. Mēs produktus nesaldējam, gatavojam tikai svaigus un sezonālus produktus. Pie mums varat iegādāties arī izejvielas, lai gatavotu mājās, garšvielas, kā arī pašceptu maizīti.
Izīrējam un organizējam
Mēs piedāvājam izīrēt telpas svinībām, semināriem, lekcijām, kultūras pasākumiem, prezentācijām, meistarklasēm.
Organizējam izstādes, meistarklases, koncertus, demonstrējam kino unc.

“Ideju bodi” var apciemot:

Darba dienās no 11:00 – 18:00
Sestdienās no 11:00 – 16:00
Teodora Breikša ielā 41/41a, Liepājā.

Kontakti:
Tālrunis 29141709,
info@idejubode.lv
www.facebook.com/idejubode
www.twitter.com/idejubode
www.instagram.com/idejubode
www.etsy.com/idejubode