Ideju Bode

Dizaina tendences Latvijā: un kā savu mājokli iekārtosi Tu?

Katru gadu visu pasauli pāršalc kādas jaunas mājokļa un interjera dizaina tendences, arī šis gads nav izņēmums, jo esam redzējuši daudz jaunumu tieši dizaina ziņā, tomēr arī pāris senākas vērtības ir atgriezušās atpakaļ modē. Atgādinām, ka visticamāk, Jūsu mājoklī nebūs vajadzības piekopt visas šī gada tendences, tomēr, ja pamanīsieties ieviest dažas, tad tas piešķirs Jūsu telpai jaunu elpu, un kas ir pats labākais – tas nemaz nav grūti un to izdarīt nav dārgi.

Atgriežas dabīgas, neitrālas un piesātinātas krāsas

Vai jau sen sapņo par to skaisto smilšu krāsas vai sūnu zaļo dīvānu, kuru jau pirms kāda laika redzēji mēbeļu veikalā? Ja rocība atļauj, tad tagad būtu īstais laiks to iegādāties, jo tieši zemes un dabas toņi ir atpakaļ modē! Ja tomēr maciņā svilpo vējš un tik lielu investīciju pagaidām nevari atļauties, tad vari doties pēc skaista gultas pārklāja vai dekoratīvajiem spilveniem attiecīgajos toņos, kas palīdzēs tavai telpai piešķirt izsmalcinātību.

Samts gan Tavā skapī, gan interjerā

Modes pasaulē savu vietu pēc daudzu gadu pārtraukuma ir atkarojis samta audums, iespējams, tas ir noticis tā izsmalcinātības dēļ. Ļauj samta audumam ienākt ne vien savā garderobē, bet arī interjerā!

Cilvēki atgriežas pie dabas – arī interjerā

Vai esi pamanījis, cik daudziem Instagram modeļiem ir skaistas dzīvojamās telpas, kuras ir piepildītas ar dažādiem augiem un to motīviem? Tieši tā. Beidzot ir pienācis laiks šo īstenot arī Tavā telpā – vienalga, vai tie būtu dzīvie vai mākslīgie augi, jaunas tapetes vai dekoratīvi elementi, kurus rotā augu motīvi. Daba ienāķ atpakaļ cilvēku dzīvēs un izskatās, ka tas ir uz palikšanu.

Saki „nē” tukšām sienām un griestiem!

Garlaicīgi lieli laukumi ir jāatstāj pagātnē. Šis ir laiks, kurā vari savu telpu sienas un griestus piepildīt ar patīkamiem rotājumiem vai funkcionāliem elementiem; tās var būt gan gleznas, gan ierāmēti citāti, gan elektriskās gaismiņas, gan arī grāmatu plaukti vai mazāki plauktiņi, kas ir pildīti ar Tev svarīgām un Tevi raksturojošam lietiņām.

Kopīgojiet šo lapu